top of page

Фольговані кулі надуті гелієм
Купити повітряні кулі, гелієві та фольговані, букети та фігури з повітряних кульок. Цілодобова доставка повітряних кульок по Києву. Магазин куль та святкової продукції Funparty.

Гелій має властивість просочуватися через оболонку фольгованої кульки.

Фольгована кулька надута гелієм, літає близько тижня і довше (залежно від розміру).

Універсальна кулька, яку можна надувати повторно.

Рекомендуємо: Зберігати при кімнатній температурі без протягів, у спокій.

Не рекомендуємо: Влітку зберігати в машині, на балконі, під прямим сонячним промінням, під кондиціонером. Взимку зберігати у машині, на балконі.

Фольговані кульки на лівому березі: чим вони відрізняються від звичайних кульок?

Основною відмінністю фольгованих виробів від латексних є те, що при створенні використовуються різні матеріали. Понад те, їм характерні різні характеристики. Продукція створюється з лавсанової тканини, покритої найтоншим шаром металізованої плівки. Завдяки такій технології виходить робити кульки практично будь-якої форми, що робить свято різноманітнішим та цікавішим. Купити фольговані кульки сьогодні не становить проблем. Потрібно просто ознайомитися з нашим асортиментом, визначитися з чудовим варіантом та швидко замовити його, зв'язавшись з менеджером.

Є велика кількість різних варіантів. Йдеться про сердечки, зірки, овали, кола, зірки, конуси і так далі. До речі, фольговані кульки на лівому березі є чудовим варіантом для різноманітних свят, привітань і так далі. Кульки із зображенням є такими виробами, які досить часто використовуються на дитячих заходах. Спеціальними методами наносяться якісні малюнки, тому клієнт зможе підібрати варіанти для багатьох ситуацій.

У принципі, фольговані фігури є тими самими кулями, які мають вкрай складну форму. Зазвичай вони зображують великі квіточки, дитячі елементи, персонажів мультиків та казкових чарівних особистостей. Досить затребуваними можна назвати фігури-ходилки. Вони не можуть полетіти, оскільки є врівноважуючий газ.

Чому варто купити фольговані кульки?

Замовити фольгованих кульок у Києві варто як мінімум тому, що на відміну від альтернативних виробів вони ніколи не розтягнуться і завжди будуть мати один розмір. Крім усього іншого, вони легко можуть утримати гелій і стануть повноцінною прикрасою на кілька тижнів вперед. Варто усвідомлювати, що гелій вважається плинним газом і легко знайде невеликі тріщини, в результаті почавши сочитися з кулі. Не варто сумувати. Таке лихо легко виправити. Потрібно просто накачати газ і кулька виглядатиме ніби нова.

Нескладно позбутися і дрібних порізів - досить буде наклеїти невеликий шматок скотчу. Запаювання швів стане оптимальною послугою в тому випадку, якщо шов випадково розійшовся.

Багато хто бажає фольговані кульки купити на лівому березі, оскільки вони вважаються вкрай довговічними і радуватимуть людину як мінімум кілька днів. Наша компанія пропонує ознайомитися з якісними варіантами та придбати їх за адекватною вартістю без переплати посередникам. Ви точно виправдаєте свої очікування. Успіхів!

Також вам буде цікаво: Фольговані кульки без малюнка  |  Повітряні композиції

bottom of page