top of page

Фольговані кулі з малюнком надуті гелієм
Купити повітряні кулі, гелієві та фольговані, букети та фігури з повітряних кульок. Цілодобова доставка повітряних кульок по Києву. Магазин куль та святкової продукції Funparty.

Строкаті повітряні кулі - бажані гості на будь-якій урочистості, адже вони створюють піднесений настрій усім учасникам свята. Повітряні кулі створюють радісну атмосферу як на дитячому ранку, так і на святах для дорослих – весіллях, ювілеях та корпоративах. Компанія Funparty пропонує замовити фольговані повітряні кульки з малюнком у Києві. Ми пропонуємо різноманітний дизайн куль, у тому числі надувні фігури із фольгованого матеріалу.

Наш асортимент

Стінки фольгованої повітряної кулі виготовляються з тонкої лавсанової плівки. Зверху наноситься напилення з металізованої фарби та кольорового друку. Куля складається із двох половин, які з'єднуються між собою зварювальним швом під впливом високих температур. Куля можна накачувати повітрям або гелієм, а герметичний клапан міцно утримає повітря усередині стін. Великі фольговані кулі, накачені гелієм, можуть літати під стелею, тому їм потрібен додатковий обтяжувач. Кулі маленьких розмірів не призначені для польотів, тому їх надувають та закріплюють на спеціальному затиску-підставці. На відміну від латексних куль, фольговані відрізняються довговічністю: коли вони здуваються, їх можна знову підкачати гелієм, і вони будуть виглядати як нові.

У нашому асортименті багато фольгованих куль різноманітного дизайну: із зображенням улюблених дітей мультиплікаційних персонажів, вітальними написами, зображеннями кольорів. Крім звичайних фольгованих куль, ми можемо запропонувати різні фігури: серця, метелики, ляльки, літаки та багато іншого. Фольговані фігури у вигляді цифри будуть дуже доречними на дні народження або корпоративі, присвяченому ювілею підприємства. Надувні фігури створюють вражаючий ефект - при найменшому русі повітря здається, що композиція з фольгованих фігур буквально пливе повітрям.

Купити фольговані кульки з малюнком на лівому березі

Якщо ви бажаєте купити фольговані кульки з малюнком на лівому березі Києва, ознайомтеся з каталогами нашого магазину та оберіть собі кулі, що підходять вам по дизайну. Якщо у вас є свої малюнки або тексту на кульці, наші дизайнери обов'язково втілять ваші побажання, і на вашій кульці з'явиться бажане зображення. Вартість фольгованих куль міститься в нашому прайс-листі та залежить від розміру, дизайну, а також кількості куль у композиції. Замовляйте наші фольговані кульки та подаруйте незабутні враження про свято вашим гостям!

Також вам буде цікаво: Фольговані кульки  |  Фольговані кульки без малюнка  |  Фольговані фігури  |  Фольговані цифри

bottom of page