top of page

Фольговані фігури надуті гелієм
Купити повітряні кулі, гелієві та фольговані, букети та фігури з повітряних кульок. Цілодобова доставка повітряних кульок по Києву. Магазин куль та святкової продукції Funparty.

Дитинство—незабутня пора і завдання для дорослих зробити цю швидкоплинну частину життя яскравим, веселим і наповненим лише радісними та позитивними емоціями.


Що тішило нас у дитинстві? Дні народження, солодощі, біганина по калюжах, ігри у дворі з однолітками та, звичайно ж, повітряні кулі!
Раніше був зовсім невеликий вибір даних виробів і на радість дітей пропонувалися лише латексні кулі, які часом були навіть без малюнка. Зараз ринок послуг наповнений небувалою кількістю пропозицій у даній сфері. А однією з кульок, що найбільш запам'ятовуються, для дитини може стати фольгована куля. Купити фольговані фігури Ви можна у нашому відділі, прийшовши за товаром особисто або замовивши доставку додому. Увага! Ми здійснюємо доставку навіть у нічний час!


Фольговані фігури - широкий вибір


Фольговані фігури на лівому березі пропонують до уваги своїх клієнтів величезний вибір даної продукції - герої мультиплікаційних фільмів чекають на свого нового друга! Для дівчаток та для хлопчиків знайдеться до душі саме своя фігурка, яка займе гідне місце у дитячій кімнаті. В асортименті представлені фігури різного розміру, а отже і цінової категорії. Кулі з фольги простоять близько тижня, а потім почнуть поступово здуватись, але це не означає, що їх більше не можна використовувати. При необхідності їх можна акуратно здути, випустивши гелій, а потім знову наповнити газом і вона знову радуватиме Ваше око. Замовити фольговані фігури у Києві в компанії FunParty-кращий вибір.У нас щотижня проводиться оновлення асортименту і ми пропонуємо для своїх маленьких принців та принцес все нові та нові кулі, а отже, і посмішки.

Фольговані фігури до Вас на свято


Фольговані фігури купити на лівому березі у Києві можна на будь-яке Ваше свято. День народження, ювілей, корпоратив, народження малюка або дівич-вечір - все без сумніву, і діти, і дорослі, будуть радіти такому сюрпризу та подарунку.
Користуватися нашим сайтом інтуїтивно просто та легко. Достатньо зареєструватися на ньому, додавши про себе трохи інформації, а потім, обравши потрібний товар, додати його віртуальний кошик. Або можете просто відвідати наш барвистий відділ, наповнений дитячою радістю та чудовим настроєм у торговому центрі "Фуршет". Телефонні дзвінки приймаємо на ура та раді новим знайомствам.Наповніть життя яскравими фарбами, не забувайте радіти життю як діти і тоді удача та везіння обов'язково Вас спіткають!

Також вам буде цікаво: Фольговані кульки  |  Фольговані кульки без малюнка  |  Фольговані кульки з малюнками  |  Фольговані цифри

bottom of page