top of page

Повітряні кулі надуті гелієм
Купити повітряні кулі, гелієві та фольговані, букети та фігури з повітряних кульок. Цілодобова доставка повітряних кульок по Києву. Магазин куль та святкової продукції Funparty.

Гелієві кульки у Києві. Види та застосування

В наш час практично жодне свято не обходиться без повітряних кульок гелієвих, і це все тому, що вони здатні легко внести в будь-яку атмосферу веселий і невимушений настрій, порадувати дітей і дорослих. Такі кулі є універсальною прикрасою практично будь-якого приміщення, тому що не займають багато простору та приваблюють своєю вишуканістю.

Гелієві кульки класифікуються на:

Фольговані кулі

Матеріал, з якого їх виготовляють – це тонка лавсанова плівка, що структурою нагадує фольгу. Завдяки лавсану гелій у кулі утримується досить довго, дозволяючи йому не лопатися в повітрі до 30 днів. Це значний показник. Недолік у фольгованих куль лише один — при надуванні вони можуть бути лише форми, яку задав завод. Ці кулі можуть мати вигляд зірочки, серця, різних звірят і т.д. Фірмою, що виробляє найякісніші і водночас найдорожчі кулі, є Anagram.Найдешевші фольговані кулі виробляє всіма улюблений Китай, але це не означає, що якість у них погана. По можливості тримання гелію вони посідають почесне місце. Єдиний мінус — менший рівень яскравості, ніж конкуренти.

Кулі для моделювання

Дані кулі зазвичай виготовляються з латексу і мають довгасту форму, що нагадує сардельку. Ці кульки також мають другу назву — кулі для твістингу. З англійської це слово перекладається як «скручування». ШДМ класифікуються за такими ознаками:

Колір.

Розмір.

Якість.

Головними виробниками кульок для моделювання є США, Колумбія, Мексика, Італія. ​

 

ШДМ можуть бути як для початківців, так і для профі. Надувати і скручувати кулі для моделювання дуже корисно маленьким дітям. Дане заняття сприяє розвитку мови та мозку.

Зазвичай, використовуючи такі кулі, можна створювати будь-яку фігуру завдяки їхній витягнутій формі. З таких куль можна зробити навіть чудовий букет квітів.

• Латексні кулі

Даний вигляд відрізняється невеликою ціною і різноманітністю вибору. Такі кулі класифікуються на:

Пастель (матові чи глянсові).

Металик (перламутрове напилення).

Декоратор (різні кольори, прозорість та найнижча ціна).

З усіх латексних куль найбільший попит мають кулі-декоратор. Розглянемо цей вид докладніше.

Латексна куля є універсальною іграшкою, яка може мати будь-яку форму та розмір. Перша подоба такої прикраси була створена у першій половині дев'ятнадцятого століття Майклом Фарадеєм. Сам латекс є рослинною смолою і видобувається точно так само, як і березовий сік - за допомогою надрізання кори дерева. Величезною перевагою латексних куль є те, що вони як відхід розкладаються в бактеріальному середовищі. Дане прикрасу слід оберігати від довгого перебування під прямим сонячним промінням, так як це може позначитися на блиску кульки. Для того, щоб вони якомога довше збереглися, їх треба укласти в поліетиленові пакети.Не можна допускати охолодження нижче нуля та перегріву понад двадцять п'ять градусів. Оптимальна температура 11-21 градус.

Якщо в гелієву кулю вбудувати світлодіодну лампу, то вона зможе осяяти своїм світлом будь-який простір. Це виглядає дуже видовищно та ефектно, приносячи радість як дітям, так і дорослим.

У звичайному житті люди часто запитують: «гелевий» або «гелієвий» — як правильно? Правильно говорити "гелієвий". Це слово похідне від слова «гелій». Гелій і є той газ, яким наповнена куля.

Переваги гелієвих кульок

Якщо порівнювати гелієві кульки із звичайними повітряними кулями, то перевага буде саме у перших. Найголовнішим їх перевагою є зносостійкість. Ось уявіть собі: ви святкуєте день народження, весілля, випускне або якесь інше свято, використовуючи як прикрасу звичайну кулю, а тут «хлоп» — і її як і не було. Прикро ж, однак. Звичайна кулька може вас запросто підвести, наприклад, луснути від морозу, а ось гелієва в окремих випадках підведе.

Дане прикраса швидко надувається і має різноманітні форми та забарвлення. Його можна навіть включити в інтер'єр своєї квартири, зробивши надувний букет або якусь гарну фігурку. З таких куль створюються різні арки, гірлянди, колони, а також можна зробити їх прикрасою якогось дитячого свята чи романтичної вечері. Діти, святкуючи день народження або випускний із дитячого садка, будуть безмірно раді такій прикрасі.

Как выбрать гелиевый шарик на любой праздник?

Усі ми колись були дітьми, і кожен, мабуть, пам'ятає, що очікування якогось свята супроводжувалося трепетом і завмиранням душі. Для того щоб захід зміг порадувати, внести якусь нотку чарівництва в те, що відбувається, потрібно обов'язково дотриматися таких правил:

Приготувати смачні частування або ж замовити їх у якомусь кафе.

Підібрати хорошу музику, яка відповідатиме святковій атмосфері.

Вигадати розважальну програму — всякі конкурси та вікторини.

І ось ми підійшли до найголовнішого – гарне оформлення місця проведення заходу.

Гелієві кульки у питанні прикраси свята стають для нас паличкою-виручалочкою. З їхньою допомогою можна навіть найпохмуріше і тьмяне приміщення перетворити на барвистий зал. Купивши кулі, ви не залишитеся у програші. Вони зможуть перетворити будь-яке приміщення та вулицю (двір). Але які придбати кульки? Як правильно зробити вибір, щоб порадувати себе і близьких людей?

Придбати гелієві кульки в Києві можна без особливих проблем, адже їх продажем займається кілька компаній, але ось визначитися, який саме різновид вам потрібний, не так вже й легко.

При виборі цієї прикраси до свята треба розглядати кілька особливостей

• Ціна

Якщо замовляти таке задоволення через інтернет або по телефону, заздалегідь потрібно знати, що конкретно ви хочете, адже, як уже говорилося вище, кулі можуть поділятися на кілька видів, маючи різну форму, діаметр, матеріал виготовлення, колір і якість. Для людей, які не мають великих коштів, дуже важлива при покупці гелієвої кулі ціна. Латексні кулі готові вирішити цю проблему. Вони мають непогану якість і розумну вартість.

• Розмір

Цей критерій теж важливий. Зазвичай розміри вимірюються у дюймах. Якщо ваш захід проходитиме на відкритому повітрі, то найкраще використовувати 10-12-дюймові кулі. Вони самі по собі виглядають великими і плюс до всього мають тривалий час польоту. Ними також можна прикрашати великі зали, кафе. Для квартири найактуальнішим розміром буде 10 дюймів. Особливе місце серед усіх куль гелієвих займають так звані кулі-гіганти, у яких діаметр становить один метр! Але це, як кажуть, на любителя.

• Форма

Дана прикраса може набувати практично будь-якої форми, починаючи від стандартних круглих та овальних куль і закінчуючи найхимернішими надувними букетами та звірятками.

• Колір

Тут вже при виборі вам допоможе лише фантазія. Можна підібрати практично будь-яку палітру фарб до цієї прикраси свята. Також кулі можуть бути перламутровими, глянсовими та матовими.

Якщо ви хочете відзначитися індивідуальністю та здивувати рідних та знайомих, то можете оформити гелієві кульки на замовлення. Наша компанія підбере потрібний вам товар, виходячи з ваших побажань і переваг.

Де придбати гелієві кульки?

Відповідь на це запитання проста і однозначна: звичайно ж, у нас! Саме за допомогою нашої компанії ви можете замовити кульки гелієві. Київ славиться величезною кількістю різних святкових закладів, і всі вони, відповідно, потребують гарного оформлення. Ми змінимо ваш захід і зробимо його незабутнім.

  • Відсутність мінімальної суми замовлення.

  • Наш товар від найкращих виробників, а значить, як сумніви не повинно бути.

  • Гелієві кульки із доставкою.

  • Наші кульки можуть літати понад чотири тижні завдяки внутрішній обробці Hi-Float.

  • Наш гелій сертифікований, тому щодо безпеки хвилюватися не варто.

  • Купуйте у Києві гелієві повітряні кульки на лівому березі на Позняках, і ви залишитеся задоволені!

bottom of page